Masthead header

o mnie

Witam,
zapewne są Państwo na etapie poszukiwań fotografa który wykona zdjęcia na Waszym ślubie:-) Spokojnie, możecie czytać dalej – nie będę tutaj pisał, że urodziłem się z aparatem w ręku, zamiast samochodzikami bawiłem się aparatem, spędzałem dzieciństwo w ciemni fotograficznej i właśnie dlatego musisz wybrać moje usługi, gdyż jest to całe moje życie, jestem najlepszy, wszechwiedzący, jedyny który robi dobre zdjęcia i przy tym wszystkim bezsprzecznie jestem najtańszy itp – tego się już chyba naczytaliście. Postaram się w kilku „normalnych”zdaniach opisać o co chodzi:-)
O mnie- rocznik ’83, żonaty, wysoki
Droga do fotografii -tak naprawdę zaczyna się w 2003 roku na studiach dziennikarskich podczas warsztatów z fotografii i reportażu. Początkowo „pociąga” mnie reportaż, głównie sportowy, pierwsze akredytacje fotoreporterskie (strona z fotografią sportową – pod tym linkiem) i tak się już potoczyło. A reszta to już historia. Aparat stał się narzędziem mojej pracy, pracy którą bardzo lubię .
 Fotografia Ślubna – Preferuję podejście reporterskie – w dyskretny i kompletny sposób chcąc oddać atmosferę tego dnia, bez zbytniego ingerowania w to co się dzieje. Plener – w dniu ślubu lub innym dowolnie przez Państwa wybranym. Pracuję na Canon 5d mk3 plus kilka jasnych obiektywów klasy L i światełek plus zapasowe body. Każde zdjęcie które oddaję, jest poddawane kompletnej obróbce.                                     Wybierający ofertę z albumem otrzymują – albumy klasyczne introligatorskie. Seria ta powstała z myślą o wymagających klientach, ceniących jakość wykonania, trwałość, solidną pracę ręczną. Albumy te powstają na zamówienie w pracowni introligatorskiej wiodącego producenta z wysokiej jakości materiałów. Nie są seryjną chińską produkcją. Każdy klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem albumu wybierając:
-wzór oprawy
-kolor oprawy
-kolor kart w albumie
-tekst graweru
Dla pakietów z fotoksiążką przygotowałem fotoksiążki naświetlane na jedwabistym papierze fotograficznym, karty rozkładanek grube i sztywne, formatu 30x60cm. Każda rozkładanka fotoksiążki jest projektowana indywidualnie, klient ma pełną kontrolę nad finalnym wzorem albumu, wybierając:
-wzór oprawy
-kolor oprawy
-ilość rozkładanek
-tekst graweru
Każdy album jak i fotoksiążka posiada gwarancję
Posiadam zaświadczenie pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych wydane przez Kurię Diecezjalną.
Jeśli moje podejście do pracy, zdjęcia są w Państwa guście, zapraszam do współpracy – Fotograf Jasło, Krosno, Gorlice, Dębica, Rzeszów, Tarnów, Nowy Sącz

M o r e   i n f o
M o r e   i n f o
M o r e   i n f o